SVI ZA PSE PSI ZA SVE

Učenici odeljenja I5 sa učiteljicom Nevenkom Radenković u školskoj 2023/2024. godini učestvovali su u eTvining projektu ,, ALL 4 DOGS DOGS 4 ALL“ . Cilj projekta je bio razvijanje ljubavi prema životinjama. Tema projekta je bio život pasa i saznavanje interesantnih informacija o njihovom životu. Projekat je okupio veliki broj učenika iz Evrope uzrasta od 7 do 14 godina. Učenici su sarađivali u različitim zadacima. Proizvodi projekta su zajedničke prezentacije, saradničke knjige i jutjub kanal. Ostvaren je video susret sa učenicima produženog boravka OŠ,,Miloš Crnjanski“ iz Hrtkovaca sa njihovom učiteljicom Valerijom Grdić. Učenici su sa velikim zadovoljstvom radili zadatke koji su bili povezani sa nastavnim jedinicama različitih predmeta. Na kraju projekta sledi prijava za Nacionalnu oznaku kvaliteta.